Засновники

Мойсол Петро Леонідович

Мойсол Петро Леонідович

Братко Олександр

Братко Олександр

Волошинович Едуард

Волошинович Едуард

Гукасян Спартак

Гукасян Спартак

Драгой Юрій Миколайович

Драгой Юрій Миколайович

Жак Олександр

Жак Олександр

Загоруй Віктор Семенович

Загоруй Віктор Семенович

Кукуруза Олександра

Кукуруза Олександра

Мойсол Олексій

Мойсол Олексій

Цимбалюк Анжеліка

Цимбалюк Анжеліка

Пихтіна Наталія

Пихтіна Наталія

Самойленко Володимир

Самойленко Володимир

ПРО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ

Місто Миколаїв за свою 230-річну історію багато чого пережило.

У минулому залишилося місто як головна база Чорноморського флоту, центр кораблебудування. Сьогодні Миколаїв переживає не найкращі часи, і багато хто називає його «депресивним» і «бандитським».

Але, насправді, все зводиться до системи управління містом, його ресурсами і можливостями.

Той, хто на власному досвіді пізнав нинішню систему управління, задумався над питанням – наскільки реально змінити її на краще і як це зробити?

25 вересня 2019 року 15 безпартійних городян з активною життєвою позицією, об’єднаних любов’ю до рідного міста і прагненням до підвищення комфорту проживання в ньому, провели установчі збори, на яких прийняли рішення створити громадську організацію, давши їй назву «Розумне управління містом» («РозУМ») . 17.10.19 ГО «РозУМ» була зареєстрована.

Наявність статусу юридичної особи розширило спектр інструментів для акумуляції ресурсів і їх раціонального використання в досягненні спільної мети.

Це рішення пов’язане з бажанням ініціативних жителів Миколаєва поліпшити стан міста і соціально-економічне становище городян.

Основна ідея створення: «Миколаїв – НАШ дім, і саме НАМ вирішувати його долю за допомогою розумного управління!».

Ініціатори громадської організації розуміють, що місто – це живий організм, який розвивається. Але для нормального розвитку потрібне визначення чітких і зрозумілих цілей, завдань, а також згуртованість і активна участь більшості громади в їх реалізації. І саме громадська організація – це можливість для об’єднання городян із загальною метою і інтересами. Сьогодні для мешканців Миколаєва недозволеною розкішшю є байдуже спостерігання за прийняттям міською владою в особі депутатського корпусу і чиновників місцевого самоврядування не завжди зрозумілих, а нерідко і неефективних рішень.

Якщо громадянське суспільство ще не навчилося або не готове розпоряджатися своїм конституційним правом вибору, коли в силу такого вибору у владу приходять неефективні для міста особи; якщо не існує дієвого механізму впливу членів громади на прийняття життєво важливих управлінських рішень, то активним і цілеспрямованим городянам необхідно об’єднатися для кардинальної зміни системи управління містом.

Прийшов час привести в органи міської влади кращих, гідних, відданих інтересам городян, з чистим авторитетом і високими моральними якостями професіоналів, які прагнуть до позитивних змін і знають, як цього досягти.

Відповідно до Статуту, ГО «РозУМ» своєю основною метою визначила формування команди ініціативних жителів міста для підготовки та реалізації на практиці ефективних заходів щодо вдосконалення системи управління містом Миколаєвом і вирішення проблем, які мають місце в сучасних умовах.

«РозУМ» повинен стати інструментом, який дозволить жителям Миколаєва брати безпосередню участь в управлінні містом. 28 жовтня ряди ГО поповнили понад 40 миколаївців. «РозУМ» розраховує за рахунок активної громадської роботи збільшити чисельність своїх рядів, що дозволить суттєво посилити можливості організації в реалізації поставлених задач. На сьогодні в команді «РозУМ» близько 60 чоловік. При цьому вона залишається відкритою для городян, які підтримують основні цілі і готові свою ініціативу направити для реалізації перспективних завдань.