Улучшение качества обслуживания горожан в ЦПАУ (передать центру здание столовой, введение электронной очереди.

В декабре 2019г. горсовет принял решения об увеличении штата ЦПАУ на 24 человека, об утверждении 151 услуги, которые предоставляет ЦПАУ. В мае 2020г. мэр Сенкевич сообщил о существовании электронной очереди в Центре предоставления админуслуг.

Депутатам горсовета обратиться к Кабмину, чтоб правительство включило Николаев в программу термомодернизации многоэтажек, на которую в 2020 году запланировали.

В июне 2020 года зам. мэра А. Омельчук сообщил, что городская власть поддерживает программу «Энергодом» от Фонда энергоэффективности, поскольку она предлагает комплексные решения по энергомодернизациии для ОСМД.

Рассмотрение в горсовете вопроса о состоянии атмосферного воздуха и водной акватории города Николаева.

30 января обсудили и дали предложения и рекомендация чиновникам.

18 февраля члены «РозУМ» провели заседание совместно с мэром, его замами, руководителями подразделений на котором рассмотрели предложения, по результатам чего исполнительным органам горсовета мэр дал поручения.

Ответы чиновников мэру:

На виконання Вашого доручення від 36/02.02.05-10 від 20.02.2020 з метою поінформування мешканців міста щодо методів особистого захисту від негативних факторів забруднення навколишнього середовища та профілактики захворювань, що можуть бути ними викликанібула опублікована інформація «Що таке формальдегід і чим він небезпечний для людини?» на офіційних веб-сайтах управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та Миколаївської міської ради в розділі «Миколаїв – місто здоров’я». Начальник управлінняохорони здоров’яМиколаївської міської ради Ірина ШАМРАЙ.

На виконання доручення мера від 20.02.2020 No 36/02.02.05-10 забезпечити виконання рішення виконавчого комітету міськради від 11.04.2016 № 325 «Про заходи щодо оптимізації руху великовантажного автотранспорту до підприємств морегосподарського комплексу м. Миколаєва та його диспетчеризації» начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Д. ПОПОВ повідомив, що управлінням були направлені листи керівникам підприємств морегосподарського комплексу, щодо врахування та використання в роботі рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 11.04.2016 No 325 «Про заходи щодо оптимізації руху великовантажного автотранспорту до підприємств морегосподарського комплексу м. Миколаєва та його диспетчеризації».

Ввести мораторий на выдачу градостроительных условий и ограничений на строительство новых объектов МХК в Николаеве.
Доручення міського голови від 20.02.2020 No 36/020205-10, департаменту архітектури та містобудування ММР спільно з департаментом економічного розвитку ММР підготувати рішення міської ради про накладення мораторію на видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво нових промислових об’єктів, пов’язаних зі збільшенням обсягів перевалки вантажів, до затвердження Стратегії розвитку міста Миколаєва та Генерального плану міста Миколаєва.

Ответ главного архитектора города А. Цымбала:
«Слід зазначити, що жодним нормативно-правовим актом не визначено поняття «мораторію на видачу містобудівних умов та обмежень», що може в подальшому бути підставою для скасування та оскарження такого рішення в суді, у разі його прийняття.Для здійснення законодавчо вірних дій з даного питання просимо направити додатково дане доручення до юридичного департаменту Миколаївської міської ради для одержання висновків стосовно законності рішення міської ради про накладення мораторіюна видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво нових промислових об’єктіву разі його прийняття».

Ответ директора юрдепартамента Инны БОЧАРОВОЙ:
«Судова практика свідчить про незаконність прийняття органом місцевого самоврядування рішення про мораторій на будівництво нових будівель і споруд, яке порушує вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та обмежує права забудовників. Підсумовуючи вищезазначене, повідомляю що прийняття Миколаївською міською радою рішення «Про накладення мораторію на видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво нових промислових об’єктів, пов’язаних зі збільшенням обсягів перевалки вантажів» не передбачено нормами чинного законодавства.