Український уряд та Європейська комісія у вівторок, 6 жовтня, підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро. 

Церемонія підписання відбулася в Брюсселі в рамках саміту Україна-ЄС, повідомляє кореспондент «Європейської правди». 

Угода про фінансування заходу «Програма ЄС «Міцні регіони» передбачає внесок ЄС на суму 30 млн євро. 

Кошти мають сприяти збільшенню соціального капіталу в уразливих регіонах шляхом допомоги місцевим органам влади щодо реагування на наслідки пандемії COVID-19.

Угода про  фінансування заходу «Механізм розвитку громадянського суспільства України» передбачає виділення 20 млн євро для зміцнення демократії. 

Кошти покликані зміцнити спроможність організацій громадянського суспільства брати участь у розробці політики та надання послуг, пов’язаних з просуванням реформ, активним громадянством, сталим розвитком і соціальною згуртованістю.

В рамках третьої угоди про  фінансування заходу «Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні» з боку ЄС буде виділено 10 млн євро. 

Угодою передбачається розробка та реалізація політики і заходів, які ефективно підтримують перехід до кліматично нейтрального, чистого, ресурсоефективного та безпечного енергопостачання і споживання.

Документи з українського боку підписала віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, з боку ЄС — єврокомісар з питань політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівер Варгеї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *