Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит 12,5 мільйонів доларів на розвиток екологічної нерухомості українській компанії Dragon Capital.

«Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує розвиток сектору екологічної нерухомості з низьким обсягом викидів у довкілля, фінансуючи портфель нерухомості української інвестиційної компанії Dragon Capital», — цитує «Укрінформ» повідомлення пресслужби банку.

Згідно з ним, банк надає кредит 12,5 мільйонів доларів на ремонт офісної будівлі в місті Києві загальною орендною площею 9 тисяч кв. м і придбання двох складських приміщень у Києві та Харкові загальною орендною площею 26 тисяч кв. м.

Зазначається, що компанія Dragon Capital планує, спираючись на досвід та знання ЄБРР, отримати для зазначеної будівлі в Києві рейтинг “дуже добре” за BREEAM – провідною у світі методологією оцінки, рейтингування та сертифікації екологічності будівель. Крім цього, передбачається запровадження інноваційного для України підходу: з орендарями укладатимуться «зелені» договори оренди, за якими від них вимагатиметься мінімізація впливів на довкілля.

Україна є однією з трьох країн операцій ЄБРР, на які припадають найбільші обсяги інвестицій. Лише за останні два роки банк узяв на себе зобов’язання щодо надання €2 млрд для української економіки. Інвестиції поєднуються з підтримкою боротьби з корупцією, забезпечення ефективного управління державними підприємствами, структурних реформ та підвищення прозорості бізнес-середовища.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *