Травневе засідання Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили розпочалося із вручення екологічного обладнання університету. Це спеціальний пристрій, що дозволяє моніторити екологічне середовище міста Миколаєва.

Ректор Леонід Клименко та проректор з наукової роботи Володимир Беглиця із рук у руки отримали обладнання від представників ГО «Розумне управління містом» («РозУм»), очільником якої є Мойсол Петро Леонідович.

Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, зокрема в особі завідувачки кафедри, доктора біологічних наук, професора та членкині ГО «РозУм» Людмили Григор’євої, співпрацювала з ГО та міською радою у питанні екологічного стану нашого міста. Вони провели захід, під час якого вимірювали стан повітряного та водного середовища Миколаївщини. Результатом дослідження стала негативна оцінка для безпечного та здорового проживання громадян в місті. Серед причин, які сприяли такому стану є велика завантаженість не тільки звичайними автомобілями, але й вантажним транспортом. Отож ГО «РозУм» надала ресурси для придбання сучасного обладнання, яке й передали Могилянці.

 

https://chmnu.edu.ua/chnu-imeni-petra-mogili-otrimav-obladnannya-dlya-monitoringu-ekologichnogo-stanu-mista/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *