Україна та Китай підписали нову п’ятирічну програму співробітництва у космічній галузі — планують реалізувати 69 проектів, зокрема створити спільну лабораторію.

Про це повідомляє Державне космічне агентство України.

Підписана програма розрахована на 2021-2025 роки, вона складається з 69 проектів на загальну суму 70 мільйонів доларів. Також країни хочуть створити лабораторію космічної науки. Якихось деталей проектів відомство не наводить.

«Є домовленість зміцнювати обмін інформацією про космічну діяльність двох країн і своєчасно інформувати одна одну про стан виконання тем програми співпраці, вирішувати проблеми, що виникають в процесі реалізації програми з метою забезпечення її виконання», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми розповідали, що американська компанія Firefly Aerospace провела успішні випробування ракети Alpha, у створенні якої брали участь українські спеціалісти.

Власник Firefly Aerospace Максим Поляков вважає, що це випробування стало одним із найважливіших перед польотом ракети у космос. За його словами, зараз створюється уся космічна вертикаль Noosphere, у якій будуть багато компаній, що зможуть надати будь-які послуги у космічній галузі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *