На Миколаївщині підприємці ініціювали створення коаліції та формують вимоги до влади. Малий та середній бізнес Миколаївщини створює коаліцію з метою формування вимог до майбутньої місцевої влади, спрямованих на впровадження реформ для прискорення розвитку підприємництва в регіоні.Прес-конференція присвячена презентації проекту визначення та включення пріоритетів Миколаївського бізнесу у передвиборчі програми кандидатів місцевих виборів 2020. В рамках заходу представлено коаліцію малого та середнього бізнесу. 12 інституцій підтримки підприємництва Миколаївщини об’єдналися з метою напрацювання колективних вимог бізнес-спільноти до майбутньої місцевої влади напередодні виборів в органи місцевого самоврядування у жовтні з метою усунення корупціогенних чинників та прискорення проведення реформ у сфері розвитку підприємництва в Миколаївській області. Перелік підписантів:

1. Українська Асоціація Центрів Підтримки бізнесу.

2. Спілка підприємців Миколаївщини.

3. Асоціація підприємців-роботодавців.

4. Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу.

5. Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу.

6. МрійДій.

7. Асоціація лідерів туристичного бізнесу в Миколаївській області.

8. Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва.

9. Громадська рада ринку нерухомості.

10. Громадська рада з питань розвитку туризму.

11. Рада з питань зовнішньої реклами.

12. Фонд Ініціативного Розвитку.

Адвокасі-кампанія проходитиме в два етапа:Перший (у період передвиборчої компанії) – організації зустріч з галузями бізнесу для визначення вимог до кандидатів, проведення зустрічей з кандидатами, дебати та публічні обговорення, підписання меморандумів з конкретними заходами та термінами їх реалізації а також гарантіями їх виконання.

Другий етап (після обрання складу міської влади) – участь в розробці та прийнятті рішень, делегування представників до складу виконкому, участі в апаратних нарадах, обговорення кандидатур при призначенні посадових осіб функції яких будуть пов’язані з регулюванням підприємницької діяльності на території міста.

Головна мотивація кожного з підписантів, — включення інтересів їх членів – представників малого та середнього бізнесу в програми кандидатів місцевих виборів 2020 та формування сприятливого бізнес-клімату в найближчі роки. Попереду багато роботи і відповідальна місія представлення та захисту інтересів представників миколаївського бізнесу.

Переконані, що спільними зусиллями коаліції нам вдасться успішно імплементувати адвокасі-кампанію та впровадити реформи для прискорення розвитку підприємництва в регіоні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *