Грошова підтримка малого і мікробізнесу, а також найманих працівників підприємств, діяльність яких буде припинена через карантин, буде здійснюватися через портал державних послуг «Дiя», повідомила заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко в ході засідання президії Конгресу місцевих і регіональних влад у вівторок, 23 березня.

«Буде можливість подати заявку на порталі державних послуг «Дiя» і гарантовано отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень», — цитує Свириденко прес-служба президента.

Крім того, як вона зазначила, «місцева влада зможе додати до суми державної допомоги кошти з місцевого бюджету, збільшивши таким чином загальну суму матеріальної допомоги на одну людину».

Як повідомляється, представники місцевої влади, загалом, підтримали ініціативу щодо компенсацій підприємцям, одночасно помітили, що об’єднані територіальні громади мають можливості і вже сформовані бюджети.

«Думаю, що наші мери підтримають цю ініціативу. Вона хороша, тому що ми будемо виплачувати людям, які в «червоній» зоні втрачають можливість заробітків», — зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Зі свого боку, керівник Офісу президента Андрій Єрмак наголосив на необхідності більш активного залучення місцевої влади до спрощення життя людей під час посилення карантинних заходів.

«Всі розуміють, як важко сьогодні бізнесу, і президент наполягає, що зараз, у важкі часи, підтримка підприємців недостатня. Тому ми разом із представниками місцевої влади повинні посилити цю підтримку для спрощення життя людей», — сказав Єрмак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *