Внеочередное пленарное заседание назначено на 13 июля, а пленарная неделя в парламенте начинается 14 июля. Соответствующее Распоряжение 10 июля подписал глава Верховной Рады Д. Разумков.

В Постановлении (рег. №3809) указано:
1. «Призначити чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад (крім визначених пунктами 2 і3 цієї Постанови) та Київського міського голови на неділю 25 жовтня 2020 року.
2. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться.

6. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку:
1) вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті 1 цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України;
2) призначити перші місцеві вибори у новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громадах та районах, в яких відповідно до Виборчого кодексу України призначено перші місцеві вибори одночасно з черговими місцевими виборами, призначеними відповідно до пункту 1 цієї Постанови – на неділю 25 жовтня 2020 року».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *