18 вересня 2020 року за ініціативи громадської організації «Розумне управління містом» спільно з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова відбудеться науково-практична конференція на тему: «Стратегія розвитку Миколаєва з урахуванням неконтрольованої трансформації міста корабелів у місто-порт».

Мета конференції – розпочати процес розробки Стратегії розвитку міста шляхом вироблення спільних підходів і рішень щодо її формування, аналізу поточного стану, а також визначення основних напрямків розвитку Миколаєва, які враховуватимуть перспективи промислового і соціального зростання обласного центру в довгостроковій перспективі. Це дозволить розробити транспортну стратегію міста, яка передбачатиме розв’язання низки наявних логістичних, екологічних та інших проблем, що турбують миколаївців, та покращити комфорт і якість проживання в місті. Під час конференції учасниками будуть висловлені думки та пропозиції щодо розвитку міста, будуть представлені пропозиції ГО «РозУМ», напрацьовані з урахуванням аналізу планів розвитку провідних промислових підприємств та підприємців міста, наданих на підготовчому етапі.

В зазначеному заході передбачається участь Миколаївського міського голови, депутатів Верховної, обласної та міської рад, керівництва облдержадміністрації, наукового складу вищих навчальних закладів, керівників підприємств (зокрема, морегосподарського комплексу), проектних організацій, експертів галузі та активістів міста.

За результатами роботи конференції має бути сформований запит громади на необхідність термінової розробки та прийняття Стратегії, а також затверджені рекомендації, які в подальшому повинні бути враховані при розробці Стратегії розвитку міста і Транспортної стратегії Миколаєва.

Конференція відбудеться 18.09.2020, о 10:00 (початок реєстрації о 9:00) в приміщенні Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (проспект Героїв України, б.9, конференц-зала 360, 3-й поверх).

ГО «РозУМ»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *