Голова правління ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Висоцький та Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляється на сайті відомства.

Відзначається, що метою цього документа є консолідація зусиль Мінстратегпрому та Ліги оборонних підприємств України, спрямованих на забезпечення сталого розвитку оборонно-промислового комплексу та удосконалення державної військово-промислової політики.

‒ Приватні оборонні компанії на сьогодні відіграють вагому роль у підвищенні обороноздатності країни. Вони є не лише більш гнучкими у задоволенні потреб ринку та потенційних замовників, а й перебувають на вістрі реального впровадження в Україні сучасних технологічних підходів та рішень, – сказав під час процедури підписання Віцепрем’єр-міністр Олег Уруський.

Також він наголосив, що саме приватні оборонні підприємства виконують значну частину Державного оборонного замовлення і ця тенденція зберігається вже кілька років поспіль.

Згідно з меморандумом, Ліга оборонних підприємств України готуватиме пропозиції до проєктів нормативно-правових актів у сфері ОПК, даватиме правову оцінку профільному законодавству, розроблятиме заходи для підтримки й розвитку вітчизняних виробників продукції і послуг військового та подвійного призначення.

Крім того, передбачається кооперація громадської організації та Міністерства при реалізації проєктів у галузі розробок та виробництва озброєння та військової техніки. Сторони зобов’язалися спільно проводити консультації, презентації, обговорення, публічні заходи.

Мінстратегпром зі свого боку сприятиме участі представників Ліги оборонних підприємств України у заходах за участю органів державної влади.

Віцепрем’єр-міністр Олег Уруський та голова правління Ліги Олег Висоцький висловили спільне переконання, що підписання Меморандуму поліпшить комунікацію Мінстратегпрому та національних виробників озброєння і військової техніки – учасників громадської спілки Ліги оборонних підприємств України, а відтак стане черговим кроком розвитку вітчизняної оборонної індустрії, а відтак – зміцненні обороноздатності нашої держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *