Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України подало апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо зобов’язання прийняти рішення про введення квот на імпорт мінеральних добрив.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Подання апеляції від Мінекономіки підтримується провідними аграрними асоціаціями, які вважають, що рішення суду суперечить національним інтересам і може призвести до значних економічних збитків.

Раніше міністр агрополітики Роман Лещенко на своїй Фейсбук-сторінці зауважив, що квотування підвищить ціну на внутрішньому ринку, але не призведе до зменшення собівартості українських добрив та підвищення їхнього експортного потенціалу.

На його думку, квотування також матиме негативний вплив на імідж України як надійного торговельного партнера.

Він пообіцяв, що буде особисто присутнім під час перегляду Апеляційним судом міста Києва рішення Київського адміністративного окружного суду.

Нагадаємо, арабська компанія інвестує у виробництво органічних міндобрив на Житомирщині. Також ми повідомляли, що міністр агрополітики пропонує встановити 14% ПДВ на всі види сільгосппродукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *