Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час розмови по відеозв’язку з президентом Володимиром Зеленським повідомив, що Кабмін напрацював низку законодавчих змін щодо полегшення ведення бізнесу. Ідеться про перегляд списку порушень, за які підприємців штрафуватимуть, а також про розмір таких санкцій. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

«Напруга сьогодні стосується, серед іншого, необґрунтовано високих штрафів – там насправді мільйонні штрафи, які фактично призводять до банкрутства підприємців. А штрафи повинні стимулювати «відбілювання» економіки, малого і середнього бізнесу», – розповів глава уряду.

На думку прем’єр-міністра України, Кабмін готовий говорити з бізнесом про можливі законодавчі стимули в разі введення карантину – як «вихідного дня», так і жорсткого. До кінця тижня уряд розробить драфт законопроєкту з відповідними змінами щодо полегшення ведення бізнесу, а на наступному тижні після консультацій з підприємцями його можна буде подавати на розгляд Верховної Ради.

«До п’ятниці треба підготувати драфт цього законопроєкту, це дуже важливо, щоб все прискорити. І можемо його подавати як невідкладний від президента. Формат, в якому подавати, передбачає, щоб законопроєкт був узгоджений і було однакове розуміння і в комітеті, і в Міністерстві фінансів, і найголовніше – у людей. Саме у людей, яким зараз дуже складно», – зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив, що уряд повинен проводити більш тісну комунікацію з бізнесом щодо своїх дій, щоб підприємці розуміли вектор руху країни.

«Вам потрібно частіше говорити з бізнесом. Я думаю, тому що їм не вистачає комунікації, вони багато чого не бачать, що ви робите, і не розуміють, куди дивиться держава і куди йде», – зазначив Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *