Член Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук розповів, які обсяги державної допомоги малим та середнім фермерським господарствам в Україні, та чого очікувати аграріям цьогоріч.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це політик розповів в ефірі телеканалу НАШ.

За словами політика, минулого року комітет агрополітики направив 4,5 млрд грн на розвиток агросектору, з яких 99% коштів було використано.

Коментар: “Вперше за історію останніх 5-7 років, ми, як комітет який відповідає за харчову промисловість та сільське господарство, направили дотації на розвиток малих сімейних ферм та середніх у розмірі 4,5 млрд з яких використано було 99%“, – повідомив Дмитро Соломчук.

Нардеп також зауважив, що в цьому році програма агродотацій в Україні буде розширена.

На думку Дмитра Соломчука, після завершення реформи децентралізації локальні виробники будуть більше працювати на внутрішній ринок, що своєю чергою має стабілізувати ціни в Україні.

Коментар: “Ми все життя йшли шляхом розвитку глобалізації. Ми бачимо на території України розвиток тільки великих агрохолдингів та агрокомпаній. В цьому також нічого поганого немає, бо вони привозять до нас найсучасніші технології, створюють багато робочих місць та приносять валютні кошти в Україну. Але вони всі експортоорієнтовані, а Україну використовують як “продовольчу базу” для продажів за кордон“, – розповів політик.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *