«Хорове звучання завжди сильніше одиночного» — саме такого принципу дотримують творці Української асоціації бізнесу та торгівлі (UBTA). Не тільки на зовнішньому, але і на внутрішньому ринку підприємці мають шанс бути почутими, якщо вони виступають за ті чи інші зміни не порізно, а спільно. Про це повідомив голова правління асоціації Дмитро Лось, йдеться у матеріалі Latifundist.com.

Зазначається, що асоціацію зареєстрували в січні минулого року. У лютому планували запуститися, але почалася пандемія, яка створила певні складнощі.

«У чому взагалі була ідеологія створення асоціації? Ми знаємо на прикладі Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), як європейські компанії відстоюють свої інтереси в Україні. У той же час, можливості таких традиційних промоутерів зовнішньої торгівлі як Торгово-промислова палата, об’єктивно часто виявляються недостатніми перед обличчям нових викликів. Тому ми вирішили, що якщо хочемо бути успішними на зовнішніх ринках, то необхідно створити свою ефективну платформу, яка буде лобіювати інтереси бізнесу з залученням всіх зацікавлених гравців, з використанням всіляких нових, нестандартних інструментів роботи. Ми чітко розуміємо, що одна компанія на зовнішньому ринку — це ніщо. Один гравець, який експортує невеликі обсяги продукції, не може захистити свої інтереси», — зазначив Дмитро Лось. 

Він переконаний, що у експортерів повинен бути один голос, щоб говорити з урядом, лобіювати свої інтереси. Адже влада змінюється, а бізнес залишається. І підприємці зацікавлені в тому, щоб уряд вів послідовну політику і враховував їх інтереси в питаннях зовнішньої торгівлі, дотацій, податкової політики, тощо. 

Нагадаємо, наразі в Україні створили Українську Асоціацію Бізнесу і Торгівлі (UBTA), яка допомагає підприємцям освоювати нові експортні ринки, а також знайомить із алгоритмом переходу на стандарти Green Deal різні види бізнесу.

Голова голова цієї асоціації Дмитро Лось вважає, що «зелений курс» – невідворотний для України, тому слід активно його впроваджувати. Українська Асоціація Бізнесу і Торгівлі запропонувала подати у парламент пакет законопроектів про зближення України та ЄС в межах «зеленого курсу» та провести парламентські слухання з цього питання. Дану ініціативу  підтримав міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *