У найближчі роки річкові перевезення зростуть утричі. З’являться нові аеропорти й мобільні відділення «Укрпошти».

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, представляючи план змін упродовж 2020 року та на наступні 5 років.

«Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги та захистити їх від руйнування, а також сприятиме створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівельних компаній», — сказав міністр і додав, що 2020 року буде відремонтовано 4 шлюзи задля безпеки судноплавства.

За словами Криклія, Кабмін утілюватиме нову політику й у портовій галузі.

«Саме тут, у портах Ольвія та Херсон, реалізуються перші концесійні проекти. На черзі Маріуполь, Миколаїв, Одеса та поромний комплекс у морському порту Чорноморськ», — зазначив міністр інфраструктури.

Маріупольський порт планують віддати в концесію

Криклій прогнозує збільшення кількості українців, що користуються авіаційним транспортом: до 45% у 2020 році, та до 63% — у подальшому.

Зниження оподаткування для українських авіаперевізників дасть змогу здешевити квитки на внутрішні рейси.

Міністр розповів про плани реконструкції та розбудови нових аеропортів державним коштом у Дніпрі, Мукачеві та Ізмаїлі. Для цього у бюджеті-2020 закладено 1 млрд грн, що у 5 разів більше, ніж поточного року.

Окрім того, буде проведена концесія аеропортів Херсон, Чернівці та Запоріжжя, аби залучати кошти приватних інвесторів.

За словами Криклія, для аеропортів спростять процедуру отримання статусу міжнародного.

Мінінфраструктури найближчим часом також реформує «Укрпошту» — сюди хочуть залучити стратегічного інвестора.

«Ми будуємо нові сортувальні центри у Києві та Львові, запускаємо роботу 500 мобільних відділень», — сказав Владислав Криклій.

Якраз на роботу «мобільних відділень» найбільше нарікають селяни, адже авто за написом «Укрпошта» з’являються у населеному пункті зазвичай лише раз на місяць, щоб видати пенсію. Щоденну газету «мобільні відділення» не привозитимуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *